Батл-поет-шоу

11 квітня 2014 року випускниця Університету «Україна» Світлана Патра та студентка ІІ курсу коледжу «Освіта» Університету «Україна» Юлія Рибальченко взяли участь у Батл-поет-шоу для поетів-початківців. Літературний турнір організували Галерея «Арка» спільно з телеканалом «Культура» в рамках проекту «Культура + Р2 = мистецтво».

Журі конкурсу обиралося з глядачів. У його складі були Ніна Головченко, директор Імідж-центру Університету «Україна» та Світлана Соколова, журналіст газети «Культура і життя».

Світлана Патра посіла перше місце, поділивши його із Володимиром Сидьком, журналістом телеканалу «Культура». Друге місце зайняли Серж Білошицький та Вікторія Левченко. Юлі Рибальченко разом із Любавою Обуховською дісталося третє місце.

Нагороди призерам вручали поетеса Тетяна Кудінова та художник Софія Триколенко. Книги Тетяни Кудінової отримали Світлана Патра і Володимир Сидько. Авторську маску від Софії Триколенко отримала Вікторія Левченко.

Гостями свята були художник-декоратор театру ім. Лесі Українки Олексій Лісовий та Народний артист України, поет Григорій Булах.