Зустрілися з дивом

Хеловін – одне із найдавніших свят. Воно має дві складові: кельтську традицію частування злих духів та християнську – поклоніння всім святим.

Це свято встигло прижитися і в нашому університеті. Чимало років студентська рада вишу організовує костюмовану вечірку, запрошуючи на неї учнів навколишніх шкіл, ліцеїв, коледжів, а також усіх бажаючих.

Того суботнього дня в університеті блукали таємничі примари, страхітливі зомбі, привиди та чортенята, дивуючи і навіть лякаючи тих, хто випадково зустрічав їх у корпусах вишу. Святкування не могло не запам’ятатись і його учасникам, і глядачам. Фойє третього корпусу, всі аудиторії були традиційно декоровані атрибутами Хеловіна – у напівтемряві серед повітряних кульок виднілися кажани, павуки, скелети інших чудернацьких і страхітливих істот.

Під запальну танцювальну музику проводилися різні конкурси. Та однією із головних інтриг була номінація «Найжахливіший крик». Журі керувалося критеріями оригінальності та реалістичності звуку.

Вражало розмаїття костюмів – одяганки смішних та добрих фей і на противагу їм моторошних перевертнів і злих відьом. Усю нечисту силу задобрювали солодкими цукерками.

Загалом Хеловін – просто чудовий привід повеселитися. Свято ще й мало благодійну складову. Зокрема, діти принесли чимало смакоти, виготовленої власноруч, а виручені за них кошти спрямують на доброчинність.

 

Марія Міх,

студентка ІІ курсу коледжу «Освіта»

Університету «Україна»