Зустріч студентів Університету “Україна” з учасником АТО

18 жовтня 2016 року студенти Коледжу «Освіта» Університету «Україна» зустрілися з бійцем 130 бригади розвідбатальону Сергієм Полосіним.

18 жовтня 2016 року в Університеті «Україна» в рамках «Школи патріотизму» відбувся захід-вручення бойового прапору України із підписами бійців АТО студентам Університету «Україна».

Прапор керівникові «Молодої січі» Юрію Мельничуку вручив боєць 130 бригади розвідувального батальону Сергій Полосін. Сергій стисло відповів студентам на їхні запитання і розповів, що відбувається на територіях України, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції. До його розмови долучилася Юлія Данильченко, викладач Коледжу «Освіта» Університету «Україна», яка бере активну участь у волонтерській допомозі для наших захисників. Після промови бійцю від імені колективу Університету «Україна» подарували квіти.

Хочемо подякувати всім організаторам зустрічі, а також заслуженій артистці України, доценту кафедри менеджменту Університету «Україна» Світлані Мирводі за чудові патріотичні пісні.

Текст Анни БОБКО,

студентки 1 курсу, спеціальність “Журналістика”

Фоторепортаж Валерії РОЗДАБАРОВОЇ,

студентський Медіа-центр Університету “Україна”