«Ніхто не забутий, ніщо не забуте»

18 листопада 2015 року в коледжі «Освіта» Університету «Україна» відбувся Урок мужності, присвячений 72-ій річниці звільнення Києва від німецько-фашистських загарбників. Зі вступним словом перед викладачами, студентами та гостями виступила заступник директора з виховної роботи Володько Людмила Олександрівна, яка наголосила на значимості проведення заходу та святому обов’язку кожного – зберегти пам’ять про тих, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, та про те, якою ціною далася перемога у Другій світовій війні.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про загиблих під час війни та героїв нашого часу – учасників АТО, найкращих наших синів.

Керівник науково-освітнього центру патріотичного виховання молоді Університету «Україна» Мельничук Юрій Леонідович представив гостей та надав слово голові Міжнародної асоціації дослідників фортифікації «Цитадель» Нетьосову Павлу Олександровичу, методисту пошукового Центру «Десантник» Дзівалтовському В’ячеславу Івановичу та керівнику гуртка «Військово-історичне краєзнавство» Дробот Людмилі Володимирівні, які розповіли про пошукову роботу та волонтерський рух, показали фрагменти документальних фільмів про героїв АТО. В аудиторії було розгорнуто виставку експонатів з місць бойових дій на сході України.

Це була цікава та змістовна розповідь. Студенти зі сльозами на очах сприймали інформацію. На завершення Володько Л.О. подякувала за проведення Уроку мужності та наголосила на тому, що народ, який пам’ятає та шанує доблесть своїх пращурів, – непереможний. Ми – найсильніша нація, за нами правда, тож ми знову неминуче здобудемо перемогу.