Шпильовий Юрій Вікторович

Посада: викладач вищої категорії

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Досвід роботи: 27 років 

Біографія

Народився 08 січня 1976 року в місті Красний Луч.

Відомості про вищу освіту

У 2002 році закінчив Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Географія» і здобув кваліфікацію вчителя географії.

У 2020 році закінчив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «015 Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» та здобув професійну кваліфікацію “інженер-програміст, викладач дисциплін у галузі комп’ютерних технологій”.

Відомості про підвищення наукової кваліфікації

У 2004 році отримав сертифікат в «Intel інновації в освіті» про успішне завершення 48-годинного курсу за програмою «Intel®» навчання для майбутнього» з використанням інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту загальної середньої освіти.

У 2007 році отримав сертифікат в Українському інституті інформаційних технологій в освіті Національного технічного університету «КПІ» про успішне навчання за дистанційним курсом «Адміністратор» для адміністраторів навчальних комп’ютерних комплексів.

У 2016 році захистив дисертацію в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Теорія та методика навчання (технічні дисципліни)» та здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук. 

Основні етапи діяльності

З 1995 року працював у СШ № 67 на посаді вчителя.

З 1998 року працює в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова  на посадах лаборанта, завідуючого лабораторією, викладача, доцента кафедри інформаційних систем і технологій.