Наші публікації

13/08/2014 Політично-правові погляди Тараса Шевченка

Творчий доробок Т.Г. Шевченка багатогранний. Великий інтерес являють політично-правові погляди письменника. Зрозуміло, вони не мають політико-правової цілісності й системності, але спираються на чітко виражені ідеї, що йдуть із глибин народного духу.

автор: Алла Коваленко,
студентка ІІ курсу коледжу “Освіта”

час видання: 2014

Докладніше

27/01/2014 Зробімо крок до милосердя…

Життя минає дуже швидко. Здається, що дитинство ніколи не закінчиться і ми не станемо дорослими… Але спливають дні, місяці, роки, непомітно відлітають у спогади дитячі літа, приходить юність, потім зрілість, а потому – і невблаганна старість.

автор: ЩЕРБИНА Катерина,
студентка 2 курсу,
спеціальність «Туристичне обслуговування»

час видання: 2014

Докладніше

11/12/2012 Про що мені говорить музика (стаття)

Музика є моїм незмінним життєвим супутником із раннього дитинства. Змалечку мої близькі прививали мені любов не лише до української народної пісні, а й до класики, сучасної та зарубіжної музики. Разом із сестрою ми підспівували «The Beatles», «Nirvana», «Led Zeppelin», бабуся знайомила мене з народною творчістю, а батько – з найвідомішими класиками і романтиками.

автор: НІКІТЮК Валерія,
студентка 1 курсу денної форми навчання
спеціальності «Діловодство»

час видання: 2012

Докладніше

11/12/2012 Життя і музика (нарис)

У кожного з нас свої уявлення про рок-музику. Хтось прирівнює цей жанр до класики, а хтось нещадно критикує її.

автор: ЯРОШЕНКО Анастасія,
студентка 2 курсу денної форми навчання

час видання: 2012

Докладніше

11/12/2012 Вічливість

Здавна вважалося, що вічлива людина належить до вищого класу ерудованих та вихованих людей. Із вуст людей, які вміли читати, ніколи не можна було почути лайки, а ті, хто знали правила етикету, ніколи б не зганьбили іншу людину або, наприклад, не наступили б на ногу, не вибачившись при цьому. Хоча, з іншого боку, вічливою людиною може стати кожен, важливе лише бажання.

автор: СМОВЖЕНКО Настя,
студентка групи ТСХ-21

час видання: 2012

Докладніше

11/12/2012 Інклюзивна освіта – якою я її бачу? (стаття)

Напевно, багато з Вас чули термін «інклюзія» або «інклюзивна освіта». Інклюзія (від англ. inclusion – включення) – процес збільшення ступеня участі всіх громадян у соціумі, і насамперед тих, які мають труднощі у фізичному розвитку. Він припускає розроблення і застосування таких конкретних рішень, які зможуть дозволити кожній людині рівноправно брати участь в освітньому процесі і суспільному житті. При інклюзії всі зацікавлені сторони повинні брати активну участь для отримання бажаного результату.

автор: КОВАЛЕНКО Анна,
студентка 1 курсу спеціальності «Правознавство»

час видання: 2012

Докладніше

11/12/2012 Мій погляд на майбутнє України (стаття)

Україна – це моя Батьківщина, де я народилася, пізнала тепло материнських рук, де пройшли незабутні роки дитинства, де перше кохання заглянуло у моє серце, де бентежить безмежна синь Дніпра… Я щиро переживаю за все, що відбувається в нашій державі, і часто замислююся над тим, що я можу зробити для процвітання моєї Батьківщини вже сьогодні.

автор: ПИВОВАР Альона,
студентка 2 курсу денної форми навчання

час видання: 2012

Докладніше